Kup w przeciągu:

O firmiePP Witmar powstało w trosce o bezpieczeństwo i wygodę wszystkich pracowników pracujących w szkodliwych warunkach. Przestrzeganie przepisów BHP to podstawa przy wykonywaniu każdych działań, dlatego oferujemy odzież ochronną, która na to pozwala.
W naszym asortymencie znajduje się odzież BHP oraz rękawice i obuwie, przeznaczone do zapewnienia najwyższej ochrony ciała. Ubrania robocze oferowane w naszym sklepie są zrobione z mocnych, wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia tkanin oraz zaprojektowane z dbałością w każdy szczegół. Ich zadaniem jest ochrona pracowników przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz czynnikami termicznymi. Rękawice skórzane wykonane są z wysokiej jakości naturalnej skóry bez dodatku eco skóry zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. 
W asortymencie PP Witmar znajdują się również produkty chroniące głowę oraz drogi oddechowe.

Naszym priorytetem jest komfort wszystkich osób, których praca wymaga noszenia odzieży ochronnej, dlatego cenimy sobie najlepszą jakość materiałów oraz wysoki standard oferowanych artykułów BHP. 10-letnie doświadczenie potwierdza nasz profesjonalizm oraz zaangażowanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl