Kup w przeciągu:

O firmiePPWitmar powstało w trosce o bezpieczeństwo i wygodę wszystkich pracowników pracujących w szkodliwych warunkach. Przestrzeganie przepisów BHP to podstawa przy wykonywaniu każdych działań, dlatego oferujemy odzież ochronną, która na to pozwala.

Jesteśmy największym importerem artykułów BHP w Polsce południowo-wschodniej. W naszym asortymencie znajduje się odzież BHP oraz rękawice i obuwie, przeznaczone do zapewnienia najwyższej ochrony ciała. Ubrania robocze oferowane w naszym sklepie są zrobione z mocnych, wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia tkanin oraz zaprojektowane z dbałością w każdy szczegół. Ich zadaniem jest ochrona pracowników przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz czynnikami termicznymi. Rękawice skórzane wykonane są z wysokiej jakości naturalnej skóry bez dodatku eco skóry zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. 
W asortymencie PPWitmar znajdują się również produkty chroniące głowę oraz drogi oddechowe.

Jesteśmy głównym oddziałem firmy PRUS-POL na Podkarpaciu.

Naszym priorytetem jest komfort wszystkich osób, których praca wymaga noszenia odzieży ochronnej, dlatego cenimy sobie najlepszą jakość materiałów oraz wysoki standard oferowanych artykułów BHP. 10-letnie doświadczenie potwierdza nasz profesjonalizm oraz zaangażowanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl